Vista Bella - xn--mojewntrza-jnb.pl
Vista Bella
Producent wyjątkowych krzeseł i foteli do wszystkich pomieszczeń.
UDOSTĘPNIJ

Vista Bella

vistabella.pl
biuro@vistabella.com.pl

tel. +48 77 435 79 00
tel. +48 77 434 23 02

Pakosławice 56
48-314

Vista Bella to producent krzeseł i foteli, którego celem jest tworzenie mebli wygodnych, pięknych i praktycznych. Do produkcji są wykorzystywane odporne materiały wysokiej jakości,
a każdy mebel jest produkowany
z dbałością o szczegóły.

Meble Vista Bella sprawdzą się
w nowoczesnych, designerskich pomieszczeniach oraz w klasycznych
i tradycyjnych wnętrzach. Różnorodność modeli, tkanin oraz wzorów pozwala na szeroki wybór spośród wszystkich produktów. Dla Twojego komfortu powstały wyjątkowe krzesła pikowane, metalowe, a nawet barowe, zwane hokerami. Znajdziesz tutaj również fotele, taborety oraz ławki. Odwiedź stronę internetową i zapytaj o ofertę na miarę Twoich potrzeb.

“Wykorzystujemy do produkcji wyłącznie wysokiej jakości, odporne materiały, tworząc stabilne stelaże, a także miękkie wypełnienia i efektowne tkaniny obiciowe.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Skandynawski
Styl skandynawski to jeden z najbardziej popularnych stylów… w Polsce. Jest ciepły, przytulny, wpływa na nas kojąco i regenerująco. Cenimy prostotę i funkcjonalność tego stylu. Styl skandynawski dobrze więc sprawdzi się w sypialni, gdzie wyciszenie jest na wagę złota (wie ten, kto choć przez jedną noc miał kłopoty z zaśnięciem). Warto więc przemycić choćby kilka elementów tego stylu do swojego domu. Baza Podstawą stylu skandynawskiego są jasne barwy i naturalne materiały. Dominują tu białe i szare kolory ścian, które optycznie powiększą pomieszczenie. Oświetlenie W pomieszczeniach w stylu skandynawskim światło odgrywa ważną rolę. Rzadko spotkamy tu firany i zasłony, częściej rolety (jeśli zdecydujemy się na zasłony, dobrze sprawdzają się na przykład lniane, przepuszczające światło). Jasne ściany i meble rozświetlą pomieszczenie. Dobrze sprawdzą się minimalistyczne w formie lampy i lampki: metalowe, szklane i papierowe abażury lamp.
WIĘCEJ