Meble Szczepański - xn--mojewntrza-jnb.pl
Meble Szczepański
Producent mebli Radomsko
UDOSTĘPNIJ

Meble Szczepański

www.meble-szczepanski.com.pl
sklep@meble-szczepanski.com.pl

tel. 508 959 403

ul. Krasickiego 2a
97-500 Radomsko

Firma Meble Szczepański rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku.
Poprzez wieloletnie doświadczenie systematycznie poszerza swój asortyment wychodząc na przeciw nowym trendom.

Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji kadry pracowniczej oraz posiadaniu dużego parku maszynowego firma jest w stanie wykonać wszystko. Jednym z największych atutów firmy jest współpraca z renomowanymi producentami akcesoriów meblowych, dzięki którym meble są wykonywane
w najwyższej jakości.

Meble Firmy Szczepański nie tylko są ponadczasowe, ale przede wszystkim trwałe i można się nimi się cieszyć przez długie lata.

“Zrobimy wszystko, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Skandynawski
Styl skandynawski to jeden z najbardziej popularnych stylów… w Polsce. Jest ciepły, przytulny, wpływa na nas kojąco i regenerująco. Cenimy prostotę i funkcjonalność tego stylu. Styl skandynawski dobrze więc sprawdzi się w sypialni, gdzie wyciszenie jest na wagę złota (wie ten, kto choć przez jedną noc miał kłopoty z zaśnięciem). Warto więc przemycić choćby kilka elementów tego stylu do swojego domu. Baza Podstawą stylu skandynawskiego są jasne barwy i naturalne materiały. Dominują tu białe i szare kolory ścian, które optycznie powiększą pomieszczenie. Oświetlenie W pomieszczeniach w stylu skandynawskim światło odgrywa ważną rolę. Rzadko spotkamy tu firany i zasłony, częściej rolety (jeśli zdecydujemy się na zasłony, dobrze sprawdzają się na przykład lniane, przepuszczające światło). Jasne ściany i meble rozświetlą pomieszczenie. Dobrze sprawdzą się minimalistyczne w formie lampy i lampki: metalowe, szklane i papierowe abażury lamp.
WIĘCEJ